Chci pomoci

Ať na to nejsou sami! Pojďte s námi podpořit děti, dospívající a rodiny, které se dostaly do nelehké životní situace.

Rádi děláte dobré skutky? Chtěli byste pomoct někomu, kdo na to sám nestačí? V tom případě jste na stránkách Laty správně. Pojďte s námi podpořit děti, dospívající a rodiny, které se dostaly do nelehké životní situace.

Nemusíte hned uvažovat o velkém finančním daru. Někdy stačí maličkost. Třeba proklik na webu, kancelářské potřeby, volné vstupenky na výstavu… Anebo se můžete stát jedním z našich dobrovolníků.

Proč podpořit právě Latu?

Asi se shodneme na tom, že šťastné dětství a to, jak projdeme dospíváním, hodně ovlivní naši schopnost žít dobrý život. Někteří z nás ale to štěstí nemají. Co s tím? Chceme pomáhat dětem i rodinám na jejich společné cestě, hledat východiska pro situace, do kterých se dostaly, být jim po boku, když je třeba.

Lata se snaží dětem, dospívajícím i rodinám být oporou už více jak 25 let. Náš tým tvoří kvalifikovaní a motivovaní kolegové, kteří věří v hodnoty Laty a neustále pracují na zdokonalování našich služeb. Jsme otevření všemu novému, učíme se a reflektujeme změny ve společnosti i v chování našich klientů.

Formy pomoci

Chcete do toho jít s námi? Máte hned několik možností:

Rozhodli jste se už pro určitý druh pomoci a potřebujete další informace? Kontaktujte Petru Hermelovou na tel. čísle +420 607 104 354 nebo e-mailem na adresu hermelova@lata.cz.

Jsme tu už 29 let

Podpora dospívajícím i rodinám

1 000 zapojených dobrovolníků

Jak nás podpořit

 

Spravovat souhlas s cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Ochrana osobních údajů