Mentoři – dobrovolníci

Dobrovolníci, potřebujeme vás!!!

Pokud se chcete stát parťákem mladšímu vrstevníkovi stačí se přihlásit online zde. Nejste ještě rozhodnuti a chtěli byste se o dobrovolnictví v Latě dozvědět víc?
Mrkněte sem nebo se rovnou ozvěte  koordinátorce Veronice .

Těšíme se vás!
Tým Laty

Zažij. Poznávej. Posiluj. Rozvíjej.

K nám do Laty přichází dospívající a mladí lidé, kteří postrádají někoho, kdo by je provázel na cestě ve chvílích, kdy se zrovna nedaří a s kým by se mohli naučit takové situace lépe zvládat. Někoho, kdo není ani rodič, spolužák, sociální pracovník nebo psycholog, ale je prostě starší parťák, je blízký, ale zároveň má odstup. A proto vznikl laťácký program Ve dvou se to lépe táhne, kde jim takového parťáka do nepohody dokážeme najít – je jím dobrovolník, vyškolený mentor. Co může být tou nepohodou? Třeba když se nedaří zapadnout do kolektivu, trávení času rizikovým způsobem, dětství trávené v dětském domově či vzájemné neporozumění v rodině a nefungující vztahy.

Jsme tu už 29 let

Podpora dospívajícím i rodinám

1 000 zapojených dobrovolníků

Jak nás podpořit

 

Spravovat souhlas s cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Ochrana osobních údajů