Vzdělávání

Naše znalosti a zkušenosti z více jak dvacetileté praxe v práci s dobrovolníky v mentoringovém programu předáváme dál.

Mentoring a vedení dobrovolníků v mentoringovém programu

Mentoringový program Ve dvou se to lépe táhne je nejstarším programem organizace. Přinesl nám 25 let zkušeností v oblasti práce s ohroženou mládeží formou mentoringu a dobrovolnictví. Metodiku programu rozvíjíme ruku v ruce s novými poznatky a evaluací.

Pokud uvítáte jednorázovou konzultaci, kurz na míru či dlouhodobou metodickou podporu, ozvěte se nám na info@lata.cz. Spojíme se s vámi a pokusíme se najít nejlepší způsob, jak vám naší zkušeností a znalostmi pomoci.

Práce s rodinou metodou rodinných konferencí

V rámci Centra rodinných konferencí Lata poskytujeme podporu a vzdělávání pro odborníky v oblasti práce metodou rodinné konference. Více informací se dozvíte na samostatném webu, který se rodinným konferencím věnuje.

Metodické supervize – manažerské konzultace

Máte pocit, že jste uvízli na mrtvém bodě a potřebujete někoho, kdo by vám pomohl se hnout? Zavádíte něco nového a uvítali byste průvodce procesem? Potřebuje některý z procesů refresh?
Ať už se vaše téma týká práce s klienty/dobrovolníky nebo interních procesů, a zvažujete externí pohled a podporu, napište nám na info@lata.cz.

Jsme tu už 29 let

Podpora dospívajícím i rodinám

1 000 zapojených dobrovolníků

Jak nás podpořit

 

Spravovat souhlas s cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Ochrana osobních údajů