Jiné formy podpory

Zpět

Nakupujete na e-shopech?

Latu můžete podpořit i nákupem na internetu a neutratit při tom ani korunu navíc. Stačí, když na svůj oblíbený e-shop vstoupíte skrze portál GIVT.cz a část z vaší útraty půjde na naši podporu. GIVT.cz už spolupracuje s velkým množstvím e-shopů (booking.com, kasa.cz, tchibo.cz, invia.cz a další), na své si tedy přijde téměř každý. Můžete si navíc stáhnout pomocníka do prohlížeče, který vás upozorní, že daný e-shop je u GIVT.cz zapsán!

Materiální podpora

Přebývá vám kancelářský spotřební materiál? Máte sportovní potřeby, které neužijete? Nebo volné vstupenky na kulturní nebo sportovní akce, pobyty ve sportovních zařízeních (fitness apod.)? My je rádi využijeme!

Expertní služby

Oceníme spolupráci formou expertního dobrovolnictví zejména v oblastech PR (konzultace, prostor pro inzerci), grafiky, marketingové komunikace a v oblasti Inbound a Outbound marketingu.

Podpora slovem

Víte o někom, pro koho by mohlo být zajímavé o nás napsat? Máte ve vaší firmě zaměstnanecký grantový program? Nebo máte v okolí mladého člověka, kterého by mohlo bavit dobrovolnictví v Latě. Budeme moc rádi, pokud o nás dáte vědět!

Rozhodnete-li se nás podpořit darem nebo službou, kontaktujte prosím Lenku Medalovou na tel. 775 621 094 nebo e-mailem: medalova@lata.cz.

Fungujeme už
25 let

Pomohli jsme už více než
1 000 klientů

Latou prošlo přes
800 dobrovolníků

Právě teď pracujeme na
4 projektech