Finanční dar

Zpět

Žádný dar není malý! Vážíme si Vaší podpory!

 

  • On-line přímým převodem (zvolíte jednorázový či měsíční) přes dárcovský portál darujme.cz či darujspravne.cz
    nebo
  • Převedením jednorázového finančního daru na číslo účtu 231013888/0300. Do zprávy pro příjemce prosím napište heslo DAR + Vaše jméno a kontaktní údaje pro zaslání poděkování a darovací smlouvy.
  • Zřízením trvalého platebního příkazu na číslo účtu 231013888/0300. Do zprávy pro příjemce prosím napište heslo DAR TP + Vaše jméno a kontaktní údaje pro zaslání poděkování, darovací smlouvy.
Narozeniny pro Latu

Chcete nějak ozvláštnit oslavu svých příštích narozenin nebo už jen nechcete dostávat k narozeninám zbytečnosti? Pak oslavte narozeniny se sdružením Lata a nabídněte svým přátelům a známým možnost věnovat vám místo klasického dárku finanční DAR ve prospěch naší organizace, který pomůže v práci se sociálně ohroženými dětmi a mládeží. Stačí kontaktovat Lenku Medalovou na e-mailu medalova@lata.cz, která vám poskytne všechny důležité informace. Od Laty získáte pozvánku pro vaše přátele a kasičku na vybírané peníze (případně přátelé mohou přispět přes darujme.cz a qr kód). Pak už zbývá jen sezvat hosty a informovat je o tom, že letos slavíte narozeniny s Latou, tedy upřednostníte finanční příspěvek pro Latu před věcnými dary. Narozeniny pak můžete oslavit způsobem, jaký je vám příjemný. Každému dárci rádi na požádání vystavíme darovací smlouvu či potvrzení o daru pro případné odepsání darované částky z daňového základu.

Výhodou je, že finanční dary si fyzické i právnické osoby mohou odečíst ze základu daně. V případě potřeby potvrzení o daru nebo darovací smlouvy prosím vyplňte vaše kontaktní údaje do zprávy pro příjemce. Budeme vás kontaktovat a dohodneme vše potřebné. Pokud jste zapomněli vaše údaje vyplnit nebo si nejste jistí, napište Markétě Ježkové na jezkova@lata.cz

Fungujeme už
25 let

Pomohli jsme už více než
1 000 klientů

Latou prošlo přes
800 dobrovolníků

Právě teď pracujeme na
4 projektech