Finanční dar

Zpět

Žádný dar není malý! Vážíme si Vaší podpory!

Podpořit služby můžete následovně:

Přímým převodem ONLINE z jednoho z těchto dárcovských portálů, vyberte si, který je Vám bližší:

 
Dárcovská sms

PŘEVEDENÍM JEDNORÁZOVÉHO FINANČNÍHO DARU na číslo účtu 231013888/0300. Do zprávy pro příjemce prosím napište heslo DAR + Vaše jméno a kontaktní údaje pro zaslání poděkování, darovací smlouvy a Lata dárečku

ZŘÍZENÍM TRVALÉHO PLATEBNÍHO PŘÍKAZU na číslo účtu 231013888/0300. Do zprávy pro příjemce prosím napište heslo DAR TP + Vaše jméno a kontaktní údaje pro zaslání poděkování, darovací smlouvy a Lata dárečku.

NAROZENINY ZE ZLATA – Chcete nějak ozvláštnit oslavu svých příštích narozenin nebo už jen nechcete dostávat k narozeninám zbytečnosti? Pak oslavte narozeniny se sdružením Lata a nabídněte svým přátelům a známým možnost věnovat Vám místo klasického dárku finanční DAR ve prospěch naší organizace, který pomůže v práci se sociálně ohroženými dětmi a mládeží. Stačí kontaktovat naši fundraiserku na emailu melingerova@lata.cz, která Vám poskytne všechny důležité informace. Od Laty získáte pozvánku pro Vaše přátele a kasičku na vybírané peníze. Pak už zbývá jen sezvat hosty a informovat je o tom, že letos slavíte narozeniny s Latou, tedy upřednostníte finanční příspěvek pro Latu před věcnými dary. Narozeniny pak můžete oslavit způsobem, jaký je Vám příjemný. Každému dárci rádi na požádání vystavíme darovací smlouvu či potvrzení o daru pro případné odepsání darované částky z daňového základu.

Výhodou je, že finanční dary si fyzické i právnické osoby mohou odečíst ze základu daně. V případě potřeby potvrzení o daru nebo darovací smlouvy prosím vyplňte Vaše kontaktní údaje do zprávy pro příjemce. Budeme Vás kontaktovat a dohodneme vše potřebné. Pokud jste zapomněli Vaše údaje vyplnit nebo si nejste jistí, kontaktujte fundraiserku Ing. Petru Melingerovou na e-mailu melingerova@lata.cz.

Fungujeme už
24 let

Pomohli jsme už více než
1 000 klientů

Latou prošlo přes
800 dobrovolníků

Právě teď pracujeme na
4 projektech